Nákupný košík

Naša ponuka
+
+
Vyhľadávanie

Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT

Vytvorenie web stránky (webovej prezentácie alebo internetového obchodu) od spoločnosti GRANDIOSOFT Vám prináša dokonalý základ pre Vašu existenciu na internete.

Aj internetový obchod bonny.sk vytvorila spoločnosť Grandiosoft, ktorá sa zaoberá najmä tvorbou eshopov a webových stránok. Našim hlavným cieľom pri tvorbe webu je predovšetkým spokojnosť našich klientov – majiteľov web stránok a eshopov, ktorým sa snažíme projekt odovzdať vždy presne podľa ich predstáv. Často veľmi rozhodujúcim faktorom je v konečnom dôsledku dizajn webu – eshopu alebo web stránky.

GRANDIOSOFT

Dizajn mnohí podceňujú, avšak v skutočnosti je to práve vzhľad eshopu, ktorý dokáže návštevníka svojim spôsobom presvedčiť, aby zostal alebo ktorý ho odláka a návštevník odíde. Dizajn na Vašom eshope môže byť buď na mieru alebo zo šablóny. Dizajnom na mieru sa dokážete perfektne odlíšiť od konkurencie. Aj keď by ste predávali taký istý tovar, budete predsa len v niečom výnimoční. Pri dizajne na mieru si vyberáte všetky prvky na eshope presne podľa Vašich predstáv. Tieto prvky majú Vami zvolené atribúty a sú tak v absolútnom súlade s Vašimi predstavami.

Pri dizajne však ešte zostaneme. Naša spoločnosť poskytuje taktiež aj responzívny dizajn. Znamená to teda, že internetový obchod sa prispôsobí šírke a veľkosti obrazovky mobilného zariadenia, s ktorým ho prezeráte. Návštevník má všetky informácie hneď na obrazovke, nemusí pracne scrolovať celý web a všetko je prispôsobené práve jeho zariadeniu. Takýmto riešením poskytnete ešte väčší komfort práve návštevníkom z mobilných zariadení.Kde nás nájdete


© Všetky práva vyhradené - www.bonny.sk - Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT