Online svet rizík

Dnes sa zameriam na mužov neviem určite máte skúsenosti vy ženy či aj muži samotný na online ZOZNAMKA. Ja sama mám skúsenosti no nie kladné veľmi veľa podivínov je tam a podvodníkov vydávajú sa za úplne iného než sú no číra katastrofa hrozné. Aj na sociálnych sieťach si porobia profile rôzne mena si dajú aj fotky úplne choré. Jeden mi vypisuje ale ja si toho ani nevšímam veď to je chorý človek vypisuje mi že láska moja neviem či je to chlap či nejaká teplá žena či umelá inteligencia. V mene má akože meno Rudo H. posielal kadejaké fotky des. Čo sa týka chlapov sú to kádre samé o sebe. Nehovoriac čo si zvyknú podaktorí dovoliť určite ste sa aj s takým stretli. Voľakedy pokiaľ nebol internet a mobile sme mali aspoň súkromie pokoj. Ale dnes je taký svet zvrátený mám často dojem že človek môže jedine sebe len dôverovať a mame. Neznášam keď chlap slope tak tiež strieda ženy. Neznesiem neveru ani žiarlivosť.

nebuď materiál pre muža

Ani iné patologické poruchy v správaní. Štatistika uvádza že najviac porúch je psychopatických rôzneho druhu čo som čítala nakoľko sa venujem roky psychológii. Pojem psychológia je pekná veda aj keď dosť zložitá vyskytuje sa tam mnoho podskupín chorôb. O tých ľahších až po tie najhoršie. Psychológia je veda ktorá sa zaoberá prežívaním daného jedinca a tiež správaním . Pojem slova pochádza z Gréckeho slova psyché čo znamená duša a tiež slovo LOGOS slovo. Aj známe osobnosti a nie je ich málo trpia na rôzne poruchy od depresia a iné. Napr. čo sa týka spevákov IVETA .B a veľa iných niektorí podľahli iný sa dostali na normálnu cestu späť vyhrali nad tým. často je to krutá daň. Keď sa tak pozrieme aká je zlá doba síce aj bola často sa človek ani nečuduje. Ale sú jedinci ktorý sú viac náchylný ako tí druhí. Poznala som sama takého človeka na začiatku sa javil dobrák od kosti ale potom sa ukázal svoju pravú tvár.

chrán sa

Len aby bolo po jeho ja aby som držala hubu a krok . Nie som cvičená opica aby som čo sa mňa týka dala manipulovať nie som vec ani mužova hračka . ja sa ani nečudujem že sú ženy samé. Veľmi veľa žien sú bité a pod. Schovávajú sa v centrách pre týrané ženy majú pri sebe aj deti. Koľko žien je rozvedených nečudo. Síce chlapi sú tak zbabelý že všetko špinu hádžu na chudere ženy no samozrejme sú aj ženy také ale podotýkam málo je takých prípadov čo sa týka žien. Ja fandím ženám čo sú SINGLE bez detí. Dobre je byť voľný ako vták. Neviazať sa žiť nezáväzne mať toho priateľa ale žiť na voľnej nohe ako sa hovorí. Ešte keby človek mal peňazí resp. vyhral tak HAPPY SINGLE.  Poznám VEGANKU síce nie osobne ale ako INFLUCER NIKOLETU KOVACOVU tá nechce mať dieťa a uvažuje správne chce žiť pre seba. venuje sa sebe spoznáva krajiny moja reč. Dosť prípadov je psychologická porucha TETANIA.