Tantra massage: Prepojenie emočných pôžitkov s telesnými

Dotyky dvoch osôb boli potrebnou ľudskou súčasťou od nepamäti. V prípade heterosexuálnej orientácie dokáže dotyk jemných ženských rúk prebudiť u muža toľko hľadanú čerstvú životnú silu. A o to viac v prípade, ak ide o špecializovanú techniku, akou je tantra masáž.

Kvety, masážne oleje

Hľadenie celého tela, používanie éterických olejov, príjemná hudba v pozadí a čas, ten akoby sa zastavil. A hlavnú úlohu tu zohráva príjemná masérka. Všetko nasvedčuje tomu, že výsledkom musí byť plnohodnotný relax a uvoľnenie.

  • Pritom tantrická masáž sa môže praktizovať aj vzájomne a nemusíme vravieť len o špecializovaných salónoch, ale môžu si ju v súkromí vychutnať aj dvaja zamilovaní ľudia, respektíve milenci, manželské páry alebo tí, čo k sebe cítia vzájomné sympatie a príťažlivosť.

Základom tu je úplná nahota a zmyselné dotyky. Je teda pravda, že tantra aj napriek svojmu skôr spirituálnemu významu so sebou obnáša kus erotiky. A tak to má byť, pretože práve tá je súčasťou každého z nás a aj táto naša stránka si pýta uvoľnenie. Navyše ide o pocit a jav, ktorý sa ťažko opisuje slovami, avšak senzualita a erotické fantázie sú dokonalým prepojením našich emócii spolu s fyzickým pôžitkom. A hádam najfunkčnejšie prepojenie týchto stránok s dôrazom na detaily poskytuje práve tantrická masáž.

Žena ležiaca na posteli, myš

Tá dokonale uvoľní nielen od fyzickej a emociálnej bolesti, ale takisto v kvalitnej miere ulahodí prirodzeným erotickým túžbam. Aj v takomto prípade je v súčasnosti možné navštíviť tantra salón, kedy môžete odskúšať zmyselnosť a podstatu „klasických“ masáží tohto druhu na profesionálnej úrovni, respektíve tiež o niečo vzrušujúcejšie praktiky z kategórie erotic massage.

Ženské pozadie, spodné prádlo, erotika

Spomeňme, že táto kategória môže zahrnať aj techniky ako body to body alebo senzual massage či ďalšie, ktoré sú niečím výnimočné a v skutočnosti prinášajú doslova nezabudnuteľný zážitok.

  • Pokročilejšie praktiky sú však doporučenou voľbou hlavne pre tých, čo už majú skúsenosti s klasickou tantrou a úprimne pochopili jej význam.