Tantra vám spríjemní život

Masírovanie je veľmi príjemná činnosť, ktorej sa radi oddávame. Pod rukami šikovného maséra či masérky sa dokážeme dokonalo uvoľniť a ak nás trápia nejaké zdravotné ťažkosti, tak nám pomôžu ich zmierniť. Toto je funkcia klasickej masáže, no existujú ešte iné druhy masírovania, ktoré takisto oceníme.

tantra-masáž-bratislava-tantradiamond.sk_-1024x1024

Tantrická masáž patrí do skupiny erotických masáží, pretože v ponuke salónov, ktoré ju vykonávajú, poskytujú aj takzvanú masáž lingamu, čo sú intímne partie tela, a tam už zákazník dospeje aj k vyvrcholeniu. Tantrická alebo senzuálna masáž vás dostane do varu, pri nej si dokonalo vyčistíte myseľ a zároveň uvoľníte telo. V salónoch pracujú dievčatá na profesionálnej úrovni a urobia všetko, čo je v ich silách, aby ste od nich odchádzali spokojní a zrelaxovaní.

Na tanta masáž sa treba objednať vopred aspoň jednu hodinu. V salóne vás privíta dievča, ktoré si tiež môžete vybrať pri vypĺňaní objednávky spolu s typom masáže. Na úvod vám ponúknu kávu alebo čaj a dajú vám aj priestor na sprchu, aby ste si boli istí 100% hygienou. Potom vás prezlečú do sárongu a už môžete pristúpiť k tantra samotnému rituálu. Po celý čas vám bude chvíle spríjemňovať hudba a exotická vôňa. Šikovné ruky masérky sa s vami pohrajú, ale pri masáži použijú aj svoje pery či prsia, dokonca celé telo. Vymasírujú vás podľa toho, či ste si vybrali klasiku, dark secret, double body, masáž lingamu a podobne, vašou úlohou je iba si to celé čo najviac vychutnať.

masáž chrbta

Masážne salóny neposkytujú sexuálne služby a takisto neumožnia vstup podguráženým ľuďom, ľuďom s nejakými chorobami alebo tiež pod vplyvom omamných látok. Záver masáže patrí opäť sprche, chvíli pre vás, počas ktorej môžete všetko prežité dokonalo vstrebať a rozlúčke namaste rituálom spolu s poďakovaním formou milého darčeka. Tantra masáž je veľmi zaujímavá a mnohí z tých, ktorí ju už okúsili, sa do salónov opätovne vracajú.