Zelený zázrak pod menom matcha

Matcha čaj ako typ zeleného čaju je špecifický zaujímavou chuťou a priaznivými účinkami na organizmus. Jeho stáročná tradícia v Japonsku je spojená s čajovými obradmi, ale aj v európskych krajinách sa už dlhodobo presadzuje pitie zelených čajov pre ich nesporné výhody dlhodobého užívania.

dievča pije čaj

Prečo by ste aj vy mali ochutnať tento čisto prírodný produkt?

Ide o organické zloženie bez zbytočných prísad, dochucovadiel, farbív či emulgátorov. Blahodarné pôsobenie na mozgovú činnosť a zlepšuje koncentráciu. Funguje ako vhodná alternatíva k pitiu kávy, vzhľadom na zloženie pôsobí ako životobudič. Podľa výskumov funguje ako prevencia proti šíreniu rakoviny v tele. Výrazné upokojenie mysle, zlepšenie nálady a pomáha k lepšiemu sústredeniu. Kvôli vysokému obsahu katechínov (skupina antioxidantov) pomáha podporovať zrýchlenie metabolizmu. Zmierňuje prítomnosť zápalov v tele. Pomáha významne spaľovať tuky 4x rýchlejšie ako v normálnom stave. Výhodou je, že sa tak deje bez nežiaducich účinkov, matcha čaje totalvital.sk ako napr. vysoký krvný tlak. Znižuje hladinu cukru v krvi, takže je vhodným nápojov aj pre diabetikov. Posilnenie imunitného systému.

Priaznivé látky pre organizmus : draslík, vitamín A, C, železo, proteíny, vápnik.

matcha čaj

Vhodne pôsobí na reguláciu cholesterolu v tele.

Má intenzívne detoxikačné účinky – eliminácia ťažkých kovov a chemických toxínov v tele. Vyšší obsah vlákniny (o 30%) blahodarne pôsobí v boji proti tráviacim ťažkostiam – hnačka, nadúvanie či zápcha. Celkové pôsobenie na telo a psychickú pohodu je preukázateľne lepšie v prípade dlhodobého užívania matcha čaju. V neposlednom rade nezaťažuje pečeň, k čomu často dochádza pri častej medikamentóznej liečbe. Matcha čaj si môžete dopriať kedykoľvek bez výčitiek a strachu z nežiaducich účinkov, samozrejme pri zachovaní správneho dávkovania. Ak chcete vyskúšať naše produkty, máte možnosť navštíviť našu webstránku. Okrem čaju nájdete aj možnosť zakúpiť celé príslušenstvo na prípravu, produkty na prípravu miešaných nápojov, zmrzliny či iných produktov s obsahom matcha.