Čierna pleťová maska

Jedinečný spôsob ako zbaviť vašu pleť od čiernych nežiaducich bodiek na tvári. Maska sa jednoducho nanáša na tvár a nechá pôsobiť kým nezaschne. Trvá to približne 20 až 25 minút. Pôsobí aj ako prevencia proti akné. Pred jej použitím sa odporúča napariť nad parou, čím sa otvoria všetky póry na tvári. Tým zabezpečíte dokonalé odstránenie nečistôt z tvári. Po uschnutí sa maska odlepí od tvári a tvár sa odporúča očistiť micelárnou vodou. Prípadné nečistoty, ktoré ostali na tvári je potrebné dočistiť ručne. Po očistení sa ešte odporúča naniesť jemnú vrstvu krému na tvár, ktorý vyživí a rozžiari vašu pokožku.

péče

Čierna pleťová maska je ideálna zbraň proti nežiaducim čiernym bodkám. Vyčistí póry aj z tej najväčšej hĺbky tvári a po použití masky ich ihneď stiahne, čím sa zamedzí ich opätovnému upchatiu. Táto pleťová maska je najlepšia v oblasti čistenia pleti a vo svete sa teší veľkému úspechu. Maska je zložená iba z prírodných ingrediencií a je vhodná na všetky typy pleti. Je zložená s aktívneho uhlia (bambusové uhlie), extraktu ovsa, grapefruitu, vitamínu B5, extraktu z rozmarínu, extraktu z nechtíka lekárskeho, vitamínu A, vitamínu E a extraktu z citrusovej kôry.

makeup

Má polotekutú konzistenciu, ktorá zabezpečí, že sa maska dostane do všetkých pórov na tvári. Po použití sa do niekoľkých týždňoch dostaví tón pleti, ktorý sa vyrovná a tvár bude hladká, čistá a hebká. Jej výsledok vás prekvapí a uspokojí. Vo svete kozmetiky si vyslúžila prezývku „majster na čierne bodky“. Je cenovo dostupná a kúpite ju za menej ako 5€.

akné

Vlastnosti

–          okamžite viditeľné účinky
–          obsahuje vitamíny a bylinné výťažky, ktoré zmäkčujú pleť
–          odstraňuje čierne bodky a nečistoty
–          uzatvára póry
–          udržuje hebkú pleť
–          pôsobí hĺbkovo a ošetrujúco
–          zlaďuje tón akejkoľvek pleti
–          iba s čisto prírodných ingrediencií
–          pôsobí osviežujúco  a upokojujúco na pleť