Jeden dobrý dôvod, prečo by ste mali schudnúť

Problémy s erekciou môžu byť spôsobené aj nadváhou. To nie je žiadna špekulácia, ale holý fakt, na ktorý by ste nemali zabúdať. Prečo je to tak a ako s nadváhou úspešne bojovať, sa dozviete v nasledujúcom článku.Muž v športovom oblečení robí kliky.jpg

Čo robí s telom nadváha

Nadváha je nebezpečná pre mužov aj pre ženy, pre deti, mladých, starých, jednoducho pre každého. Pred tým, ako sa dostaneme k samotnej potencii, si musíme vysvetliť, čo konkrétne, robí nadváha s vašim telom.
Nadváha v preklade znamená, že máte vo svojom tele viac tuku, ako potrebujete. Tuk sa ukladá na rôznych miestach, no jedným z nich, sú cievy. Tu už v podstate hovoríme o zvýšenom cholesterole, ktorý vám cievy pomaličky upcháva.

Cievy a erekcia

Tu už sa dostávame k problémom s erekciou. Hlavnou príčinou, prečo k nim vôbec dochádza, je zlé prekrvenie celého tela, no a v tomto prípade, aj penisu. Ak v ňom neprúdi krv, ak sa do neho krv nenahrnie vtedy, kedy má, nastáva problém, a to poriadny. Bez prekrvenie, nemôže k erekcii prakticky dôjsť.

Poznáme aj výnimky

Je potrebné spomenúť, že poznáme aj mužov, ktorí nadváhou trpia, no ich erekcia je v najlepšom poriadku. Je to v podstate taký paradox, na ktorý by ste sa však určite nemali spoliehať. V období okolo päťdesiateho roku života, je na vznik problémov s erekciou, náchylný každý jeden muž na tejto planéte. Ak v tomto období svojho života trpíte e nadváhou, je takmer na sto percent isté, že problémy s erekciou u vás nastanú veľmi rýchlo a nebudú zanedbateľné.Biely koláč s hnedou posýpkou na bielom tanieri s vidličkou.jpg

Čo robiť?

Schudnúť!!! Iné riešenie, bohužiaľ, neexistuje. Robte všetko preto, aby ste schudli aspoň minimálne. Vyskúšajte viacero diét, snažte sa svoju stravu upraviť tak, aby ste neprijímali nadmerné množstvo tukov a cukrov a čo je hlavné, musíte sa hýbať. Bez pohybu vám nepomôže ani tá najlepšia diéta na svete. Pr chudnutí, proste platí veľmi jednoduché pravidlo a to, že príjem musí byť menší ako výdaj.