Krásna aj na dovolenke

Každý rok pred dovolenkou chcem vyzerať úplne perfektne. Preto sa vždy po Vianociach obmedzujem v jedle, cvičím, stravujem sa naozaj zdravo, starám sa o svoju pleť a aj vlasy. Na dovolenke si to potom všetko vykompenzujem, tým, že celé dni ležím na pláži, jem hranolky, pijem miešané drinky a v zmrzline by som sa najradšej celá vykúpala.

akrylové nehty

Užívam si chvíle pri mori. Naozaj to milujem. Celý rok sa snažím pre seba urobiť maximum, aby som sa v plavkách cítila pohodlne. Okrem toho si na to celý rok šetrím, takže si to vždy náležite užijem. Aj keď počasie nie je ideálne (aj to sa občas stáva), vždy sa domov vrátim šťastná a oddýchnutá.

Dôležité je, aby ste si ju užili nehľadiac na to, čo všetko vás môže na ceste postretnúť. To je naozaj dôležité a určite sa vám to vyplatí. Keď sa raz rozhodnete, nič sa vám nemôže pokaziť. Je však dôležité, aby ste sa sama sebe páčila za každých okolností. Ak aj nemáte perfektnú postavu, ktorú rada vystavujete celému svetu, môžete mať na sebe niečo, čo vám bude robiť radosť. Na čo sa pozriete a vždy sa usmejete.

Urobte si radosť čímkoľvek, čo by vás vedelo potešiť. Napríklad si urobte krásnu manikúru. Staráte sa o svoje ruky? Alebo vám na tom nezáleží?

nehtíky

Ak sa rozhodnete, že si urobíte manikúru, skúste akrylové nechty. Vďaka pevnosti a pružnosti vám vydržia aj pri mori. Záleží len na vás, čo od svojej manikúry požadujete. Vyberte si z množstva odtieňov ten pravý pre vás a nechajte ho, nech hovorí za vás. Ja to tak robím neustále. Myslím si, že mám nárok na to, aby som sa cítila dobre. A s perfektnou manikúrou sa vždy cítim dobre. Každá žena sa musí cítiť krásne a musí pre to urobiť čokoľvek. Ak sa nechcete obmedzovať v strave, urobte si radosť aspoň takto. A čo je najdôležitejšie, milujte samú seba, takú, aká ste. A užite si každý deň na pláži a pri mori.