Reflektor už neslúži len na núdzové osvetlenie

Dizajnéri majú kreativitu v popise práce, každý ich návrh musí byť originálny, aby zaujal, tak aj výrobcovia svietidiel by mali myslieť na to, že človek sa rád obklopuje peknými a zaujímavými vecami. Svetelné zdroje patria takisto do tejto kategórie, pretože častokrát stačí iba vymeniť svietidlo v interiéri, a ten hneď získa celkom inú atmosféru.

light-959547_640

V poslednom období sa na poli svetelných zdrojov objavujú LED svietidlá a získali si už mnoho zákazníkov. Stali sa obľúbené a využívame ich v každom priestore, doma, v kanceláriách, športoviskách, obchodných centrách, ale aj v exteriéroch. Úspech tejto technológie zaznamenal boom v oblasti osvetlenia hlavne kvôli jeho vlastnostiam, medzi ktoré patrí široké spektrum využitia, šetrnosť k životnému prostrediu, úspornosť a pomerne dlhá životnosť. Sú nielen praktické, ale aj dizajnovo zaujímavé. Druhy LED svietidiel zahŕňajú žiarovky, panely, pásiky, trubice a tiež reflektory, a práve tie majú oproti svojim predchodcom viacero benefitov. Majú rovnakú svietivosť, sú úsporné a počiatočné investície sa dokážu vrátiť pomerne rýchlo.

svetlo, tmaNa internetových stránkach sú v ponuke množstvá výrobkov, LED reflektory tam tiež nájdete. Populárne sú v čiernej farbe s MCOB čipmi značky GENESIS, umiestniť ich je možné do interiéru, ale aj do vonkajšieho prostredia, to im umožňuje led reflektor kryt IP65. Konštrukčný vzhľad typu slim ich predurčuje na použitie aj do priestorov, ktoré sú menej dostupné, pôsobia elegantnejšie a osvetlia aj najtmavší kút vďaka svojim rozmerom. Na to slúžia reflektory s viacerými výkonmi, preto majú široké pole použitia, okrem domácností sú vhodné na osvetlenie dvorov, parkovísk, garáží, ciest, budov, billboardov a podobne. Umiestnenie je jednoduché, dokonca je možné ich nechať bez upevnenia kdekoľvek. Túto ich vlastnosť oceníte v ateliéroch alebo dielňach.

Firma, ktorá ich dovoz zabezpečuje, je ich priamym dovozcov, to znamená, že výrobky majú záruku originality a kvality aj všetkých komponentov, spĺňajú požiadavky bezproblémovej prevádzky na dlhý čas a určite splnia vaše predstavy o tom ako má moderné osvetlenie vyzerať.