Bublinková obálka je najspoľahlivejšia

Vyznať sa v širokej ponuke obalového materiálu nie je jednoduché, správny výber a voľba medzi kartónmi a obálkami je jednoznačne v prospech plastových alebo bublinkových obálok.

Medzi najkvalitnejšie obálky patrí práve tá bublinková.

Ponúkame ju aj my v podobe kvalitnej, odolnej obálkybublinkove obalky, ktoré sú medzi našimi zákazníkmi najviac vyhľadávané.

art-materials-1834802_640

Ponúkaná obálka je pevná a kvalitná nielen vďaka vonkajšej vrstve z odolného papiera, ktorý je vodeodolný, ale aj vďaka vnútornej bublinkovej fólii, ktorá je prilepená hladkou časťou na vnútornú stranu obálku. Kvalita bublinkovej fólie je takisto vysoká, fólia je dostatočne naplnená vzduchom a nepraská už pri prvom jemnom dotyku. Práve bublinková fólia je veľmi dôležitá, je zodpovedná za dokonalú ochranu tovaru a jej hrúbka a odolnosť sú významné. Podobne ako aj naplnenie vzduchom, bublinky sú takisto odolné a nepraskajú len tak pri jednoduchom zatlačení prstom.

Pre zasielanie tovaru sú dôležité aj rozmery obálky, zvoľte si vždy väčší rozmer približne o jednu štvrtinu, aby mala zásielka dostatok priestoru – aj preto obsahuje naša ponuka mnohé typické veľkosti.

envelope-1829490_640

Farebnosť a povrchová fólia bublinkovej obálky vždy zaujíma našich zákazníkov, v ponuke si môžete vybrať čiernu, bielu alebo zaujímavo pôsobiacu holografickú, ktorá má aj výnimočné zapínanie vo forme zipsu, takže jej využitie je viacnásobné.

Bublinkové obálky vyžadujú zabezpečenie kvality doručenia a preto je spôsob uzatvárania riešený formou preklopenia s pevným samolepiacim prúžkom, ktorý je po uzavretí stabilný.

Bublinkové obálky s drobným tovarom, ktorý nezvýši výšku obálky nad 5 cm je možné zasielať aj doporučene, čo zákazníkom znižuje náklady na prepravu v porovnaní s kartónovými obalmi.

Bublinkové obálky z našej ponuky využijete na zasielanie rôznych predmetov, oblečenia, drobnej elektroniky, novín, časopisov a iných predmetov, vždy dávajte pozor na hrany zasielaného tovaru, aby neboli príliš ostré a nepoškodili bublinky vnútornej časti obálky.