Riešte svoje problémy hneď

Nie každý človek je taký, že nemá s ničím problém. Viete, proste existuje naozaj veľké množstvo ľudí, ktorí sa tvária, že im ide všetko od ruky, že nepotrebujú žiadnu radu a že im je dobre presne tak, ako na tom sú. Asi je jasné, že teraz zo mňa trošku hovorí žiarlivosť, no napriek tomu si myslím, že by ľudia určite mali robiť niečo s tým, keď sú veci podľa plánov. A ja neviem. http://textypisni.koule.cz/elan/startujeme-s-elanem/neviem-byt-sam Proste som bol chlap, ktorý bol vždy samý problém. Ak viete, čo vám tým chcem naozaj povedať. Vedel som, že sa to proste musí zmeniť, ale nevedel som, ako to môžem zmeniť ku svojej spokojnosti.

milování

  1. Byť spokojný sám so sebou.
  2. Byť šťastný.
  3. Byť dobrý na svoje okolie.
  4. Myslieť pozitívne.
  5. Hľadať na všetkom len klady.

To sú poučky ako z motivačnej knihy, ale na mňa jednoducho nefungovali, nech som sa snažil, ako som len chcel. Preto som vedel, že musím niečo urobiť. Niečo viac. Našiel som si ženu a na malý moment som si myslel, že sa mi začalo konečne dariť, pretože bola úžasná. Krásna, múdra, proste top. Ale potom prišlo niečo úplne iné. Začalo nám to haprovať v posteli. Teda mne, aby som bol zase presný. Proste som nebol úplne v poriadku a naozaj som nevedel, čo by som s tým mal robiť a ako sa zamerať na to, čo bude pre nás to úplne najlepšie. Verte tomu, že sa s tým dá pracovať, keď sa na to pozriete takto, ale čo je viac, možno sa nakoniec umierni aj moja hlava, keď sa všetko napraví v sexe.

model

Preto som skúsil spedra a o môj Bože. Bolo to asi to najlepšie rozhodnutie, ktoré som v živote urobil. Teda, po manželstve. Zrazu sa môj život úplne otočil a ja som vedel, že presne toto som mal celý život robiť. Jednoducho riešiť svoje problémy veľmi rýchlo a veľmi radikálne. To koniec koncov, naozaj pomôže vždy, keď neviete, čo ďalej. Je však fajn, že som sa na to dokázal takto pozrieť. Veď to nie je nič hrozné.