Dajte si na sebe záležať

Náš vzhľad nás reprezentuje. To ako vyzeráme o nás veľa hovorí. Je preto podstatné aby sme sa o seba starali a dali si na tom záležať. V dnešnej dobe už každý kladie dôraz na náš vzhľad. Preto je dobré vedieť ako sa dôkladne postarať o svoj výzor.

modelka

Zdravie

Začnem tým najdôležitejším a to zdravím. Ako to súvisí s naším vzhľadom? Veľmi! To ako sa cítime prenášame aj na svoj výzor. Je teda dôležité aby sme v prvom rade dbali na svoje zdravie. To znamená pravidelné preventívne prehliadky a nezanedbávanie príznakov. Dôležitú súčasť nášho vzhľadu tvorí aj náš úsmev. Teda aj zdravie našich zubov je veľmi dôležitá.

Čistota

Áno ďalším bodom je hygiena. Nie je nič horšie ako zanedbaná hygiena. To znamená, že nepoužívajte príliš veľa parfumov alebo deodorantov a antiperspirantov ale radšej si dajte rýchlu sprchu. Vlasy si radšej pravidelne umývajte a nepožívajte suchý šampón. Vlasy potom pôsobia veľmi neprirodzene a ničí to pokožku. Ak máte mastné a špinavé vlasy treba ich umyť a nie to zamaskovať!

dívka

Postava

Ku kráse neodmysliteľne patrí aj naša postava. Ku krásnej postave patrí cvičenie a zdravá strava. Nemusí isť vôbec o to, že budete jesť stále iba zdravo. Pokojne si doprajte čokoľvek. Ale všetko z mierou. Cvičte hlavne pre radosť a pre to aby ste sa cítili dobre. Nie každý docieli štíhlu líniu ale pár kíl dole sa vždy hodí, čo poviete?

Pokožka

Starajte sa o svoju pokožku. Nemyslím tým kopu kozmetických produktov. Vyčistite pleť aspoň večer po celom dni. Ak máte suchú pokožku použite aj krém. To je všetko. Občas nejaká maska. Skúste pri tom použiť bežne suroviny ako sú med, uhorky, biely jogurt. Vykúzlite si tak prírodnú masku za pár eur. Nepreháňajte to s líčením. Práve to robí pokožke najhoršie. Prirodzená krása je najlepšia. Pokožka musí dýchať. Preto ak máte tú možnosť a ste niektorý deň iba doma nechajte ju oddýchnuť. Odvďačí sa vám za to krásnym vzhľadom.