Kuki- internetová televízia dorazila na Slovensko

Podoba, akou dnes pozeráme televízne programy nám ponúka moderné možnosti, čo zároveň otvorilo dvere novým operátorom, ktorí nám ponúkajú zaujímavé ponuky za výhodnú cenu. Možno ste už počuli o populárnom českom poskytovateľovi týchto služieb s názvom Lepší TV, no v tomto článku si posvietime na čerstvú novinku, slovenského poskytovateľa internetovej televízie s názvom Kuki.

telecize

Na začiatok spomeňme, že táto internetová televízia je bez dlhodobej viazanosti a poskytuje originálny nástroj- do ponuky si môžete „namiešať“ vaše obľúbené programy. Výber programov je čisto iba vo vašich rukách a môžete ich mať praktickým spôsobom zoradené tak, aby ste k nim mali okamžitý prístup. Pokiaľ rozmýšľate nad otázkou, ako táto internetová televízia vlastne chytí signál, je to veľmi jednoduché- vyžaduje si iba prístup k internetu, čo má dnes v podstate (takmer) každý.

  • Kuki dokáže poskytnúť až 134 televíznych programov, ale pestrosť ponuky samozrejme záleží od konkrétneho balíka.

Začnime tak tým najlacnejším s názvom Kuki malá, v ktorom vopred nainštalovaná ponuka obsahuje síce iba 15 kanálov, ale čo je najlepšie, ďalších 15 si môžete manuálne vybrať vy sami ( na výber je 38 kanálov) a namiešať si ponuku podľa vlastnej fantázie. Tento balíček tak celkovo zahŕňa 30 TV programov, z čoho 15 je základných a druhú polovicu si môžete zmixovať z kategórie športových, filmových a dokumentárnych kanálov. Kompletná cena za tento balík je 8,90 eur/ mesačne.
Pravdepodobne už vopred správne tušíte, že druhý balík má názov Kuki veľká. Tá vám umožní sledovať celkovo až 60 kanálov a postup je totožný, akurát vo väčšom balení a to- 30 programov je pevne daných a druhú polovicu si opäť môžete zmiešať z vlastného výberu ( z ponuku až 104 kanálov). Cena za tento balík je 16,90 eur/ mesiac.

projektor

Okrem tejto základnej ponuky Kuki poskytuje i archív, možnosť prehrávania na viacerých zariadeniach (napríklad i na mobile), nahrávanie a extra balíčky týkajúce sa exkluzívnych TV staníc.