Paniq room, horor naživo

Služby, ktoré sa nám dnes aj vďaka internetu ponúkajú, sú rôzne. Určite nájdeme i tie, povedzme netradičné, za to však zaujímavé. Zaujímavé sú práve tou netradičnosťou a odvahou prísť s novým nápadom, teda aj poskytnutím nového zážitku. Ako tieto služby prijíma okolie? Tí, čo sa s týmito službami vôbec oboznámili, sú spokojní.
Inak tomu nie je ani v tomto prípade, v ktorom vám chcem predstaviť tkzv. Paniq room.

duchovno

Nejde o tú typickú službu, ktorú potrebujeme takmer každý deň, avšak ide čisto len o zábavu a zážitok a taktiež vhodný tip, pokiaľ chcete navrhnúť kamarátom spoločne strávený čas mimo domu.
Ten názov sa vám možno zábavný nezdá, skôr odpudivý. Avšak popravde, čaká vás horor prežitý na vlastnej koži. Myslím to ale ako kompliment, ako zábavu. Predsa horové filmy nás docela zaujímavú, no nie? A nehovoriac o možnosti prežiť jeden na živo, v skutočnosti. /No ide o legálnu službu, nemusíte sa báť ujmy na zdraví, to je myslím samozrejmé./

kočka

Paniq room, to je docela výstižný názov. Budete totiž „uväznený“ v miestnostiach a budete mať rovnú hodinu /60 minút/ na to, aby ste sa stihli vyslobodiť. Atmosféra v miestnostiach pritom pôsobí hororovo a každou minútou sa zvyšuje napätie. Budete musieť nájsť kľúč, riešiť hlavolamy, skrátka logicky rozmýšľať a zachovať si chladnú hlavu. No nebude to jednoduché! Práve preto je vstup vhodný minimálne pre dve osoby. Totiž čím viac hláv, tým viacej rozumu. Jeden návštevník by zrejme nemal šancu, ono je to skôr kolektívna hra. Ako dokážete spolupracovať s kamarátmi či partnerkou/om? Máte šancu si to preveriť.

klíč

Atmosféra je hrôzostrašná, po 60 minútach vás dostihne šialený masový vrah! /Nie skutočný?! Dozviete sa, pokiaľ to do hodiny nestihnete (:/.
Možno poznáte dnešné populárne hry na mobil ako napríklad Escape room a podobne. Alebo horové adventúry. Toto je niečo podobné na ten štýl, avšak v realite.
Ide o normálnu službu, nemusíte ju hľadať cez dark web (: Paniq room sídli v Nitre.