Sexi spoločníčka z privátu v úlohe GFE

A práve tu sa vráťme k informácii, že ponuka sex privaty https://www.privatportal.sk/ poskytuje skutočne zaujímavú a v súčasnosti populárnu službu.

Je možné „objednať“ si spoločníčku, ktorá to však vezme na seba úlohu vašej priateľky, resp. bude to ako skutočné rande a zakončené presne podľa vašich predstáv.

sexi modelka na schodoch

  • Samozrejme zmienené ponuky ponúkajú tie najrôznejšie praktiky, spomeňme napríklad klasiku, orál, anál, fetiš, S/M, ale okrem toho aj spomenutú možnosť GFEGirlfriend exprerience, doslova- skúsenosť (alebo zážitok) s priateľkou.

Hoci to musíme trochu spresniť. Nie je to nejaká konkrétna sexuálna praktika, je to skôr úloha. Rola, ktorú dokáže niekedy priam oscarovo zahrať spoločníčka z privátov. A konkrétne tá, ktorú si z bohatej online ponuky vyberiete a kontaktujete ju. No a ako sa to stretnutie zakončí, resp. akou praktikou, to už potom záleží na vzájomnej dohode či spontánnosti.

Zaujímavý na takomto stretnutí je ale jeho priebeh. Tá nežnosť, milosť, úsmev, skrátka ženskosť… akou sa spoločníčka správa k svojmu klientovi, pôsobí veľmi atraktívne. A určite je to rozdiel napríklad od situácie, v ktorej by ste oslovili prostitútku z ulice a mali s ňou nejaký rýchly sex, takmer bez akejkoľvek emócie.

pár, žena a muž

  • Naopak, sex workerka v roli GFE môže byť dokonca dobrým psychológom a kamarátkou, no samozrejme aj s iskrou pre intímne pôžitky. Skrátka ako keby „priateľka“ a túto svoju úlohu prevezme tak, ako sa od profesionálky očakáva.

V takejto situácii ju nemusíte hľadať priamo v priváte, využiť môžete eskortné služby- sex workerka príde na vami a miesto, na ktoré sa s ňou dohodnete.