Tretí Čínsky svetový výrobca Oppo


Oppo nie je na našom trhu známi. To sa však čoskoro zmení. Výrobca Oppo sa rozhodol že expanduje svoje smartphoni aj na Európsky trh. Toto sú smartphoni ktoré my mali prísť k nám do predaja.

technologie
 
R11s & R11s Plus
 
Tieto dva smartphoni ponúkajú duálne fotoaparátu ktoré majú 20 a 16 megapixelov a clonov f / 1,7 vďaka ktorej urobíte pekne zábery aj v noci. Na perfektné selfie je predný fotoaparát vybavení 20 megapixelmi.
·         Pekný zážitok budete mať s displeja ktorý ponúka 6,01 palca s pomerom strán 18:9. Pôjde o displej ktorý je pokryté sklo 85 percentami. Vďaka procesoru Qualcomm Snapdragon 660 nám ponúka operačnú pamäť 4GB RAM a vnútornú pamäť 64 Giga. Tento výrobca uvádza že ponúka rýchlo nabíjanie ktoré nabije smartphon za 5 minút . Pri batérií s kapacitou 4000 mHa ( R11 Plus) 3205 mAh (R11s),však neviem čo to bude možné.
Druhy teda už tretí smartphon je určený pre mladú generáciu. Budete sa totiž niesť v názve Oppo F11 Yang. Ponúkne nám 16 megapixlový fotoaparát so super clonou ktoré dokáže urobiť selfie aj v noci.

komunikace
 
·         Zadný fotoaparát bude o niečo slabší , ponúkne len 13 megapixelov ale dokáže urobiť množstvo pekných fotografií vďaka funkciám Expert Mode a Ultra HD Mode. Pri niektorých nastaveniach môžete fotiť ako expert.
 
Čo sa týka samotného displeja ponúkne nám 6 palcový FullHD displej vďaka ktorému má pekné elegantné telo. O hladké používanie sa postará 3- oj Gigová operačná pamäť rám vďaka ktorej si môžete zahrať aj náročné 3D hry. Vnútorné úložisko tohto zariadenia je 32 Giga ale ak bude pamäte malo môžete ju rozšíriť aj pomocou pamäťovej karty microSD.

iphone
 
 
Aj tento smartphon ponúkne rýchle nabíjanie dvaja ktorej nabijete batériu s kapacitou 3200 mHa. Zatiaľ nie sú známi všetky informácie o týchto smartphonoch.  Oppo však čoskoro bude exportovať svoje Smartphoni do Európskeho trhu a poskytnú nám ďalšie informácie. O novinkách tejto značky sa Vás budeme samozrejme informovať v ďalších článkoch.